• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Prírodná kozmetika na báze medu

02/04/12 Tags: kozmetika

Med má liečivé účinky o tom pravdepodobne nikoho nemusím presviedčať. Nie všetci však poznajú všetky jeho liečivé účinky. Med a celkovo včelie produkty sa čoraz viac začali používať aj v kozmetike.

Veľmi populárne sú predovšetkým šampóny na vlasy. Prírodné “medové” šampóny dokážu pomôcť pri všetkých klasických problémoch s vlasmi. Či už ide o svrbenie hlavy alebo mastné vlasy a samozrejme existujú aj šampóny proti lupinám. Pri používaní prírodnej kozmetiky platí, že treba byť trpezlivý. Určite netreba čakať zázraky na počkanie. Ak ale vydržíte a budete ich pravidelne používať, tak sa výsledok dostaví a navyše prírodná kozmetika so sebou neprináša žiadne vedľajšie účinky.

Pozor si však treba dať na alergiu. Alergia na medové produkty sa týka predovšetkým ľudí alergických na brezu. Ak ale vaša alergia nie je moc silná, tak pokojne môžete používať tieto produkty, len ich v alergickej sezóne pre istotu vysaďte.

Nezabúdajte, že používaním prírodnej kozmetiky šetríte aj životné prostredie. Ak ide naozaj o BIO produkty, mali by byť vyrábané takým spôsobom, aby ich výroba neškodila prírode. Taktiež si môžete byť istí, že naše produkty nie sú testované na zvieratách.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273