• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Poliklinika Bratislava

19/06/12 Tags: Bratislava, falck, poliklinika

V živote každého človeka príde situácia, pri ktorej je potrebná jeho hospitalizácia. Či ide o plánovaný zákrok alebo neplánovaný, každý z nás vníma nemocničné prostredie inak. Pokiaľ niekomu nerobí prostredie polikliniky problémy, iný si nevie predstaviť ani deň strávený na nemocničnej posteli. Ako ale zvládnuť pobyt bez stresov? V mnohých odborných časopisoch môžete nájsť názory odborníkom, nie len k nami predkladanej téme, že všetko je to o psychike. Duševná pohoda a istá vyrovnanosť pomáhajú zvládnuť akúkoľvek situáciu. Stres, nervozita, strach sú iba sprievodnými javmi, ktoré majú negatívny vplyv na celé fungovanie človeka. Rolu pacienta v nemocnici treba jednoducho prijať a zmieriť sa s tým, že táto rola má určité trvanie a z veľkej časti závisí od pacientovej psychiky, dokedy bude táto rola trvať. Samozrejme, že to závisí aj od lekárov a zdravotnej starostlivosti percoválu v nemocniciach. Aj preto poliklinika Bratislava zamestnáva špičkových odborníkov. Aj pri hospitalizácii treba myslieť na to, čo z toho môžete vyťažiť. Ako prvé by ste mali myslieť na oddych. Veľakrát práve nedostatok tohto podstatného artikla zabezpečí pobyt v nemocnici. Druhou vecou je nadobudnutie nových kontaktov. Čo to znamená? Žiadny nový známy nikdy nie je na zahodenie. Ak sa zoznámite so šikovným robotníkom na stavbe, učiteľom či manažérom, máte sa o čom rozprávať.
Viac o poliklinike Bratislava si prečítajte na http://www.falck-healthcare.sk/polikliniky/
To čo vás spája, je roba pacienta. Ak sa ocitnete v nemocnici, existujú pocity, s ktorými sa môžete stretnúť a ktoré vám dovtedy boli možno cudzie. Ide o strach a hnev. Človek sa bojí, čo sa s ním deje a bčo s ním bude. Hnev sa pridruží akosi prirodzene. Ide o hnev zo spolupacientov, hnev na zlé lieky, ktoré nezaberajú, na bolesť či život. Ide o prejav bezmocnosti, ktorý je prirodzený a často končí otázkou, prečo ja?. Nezabúdajte, že všetko je to o psychike človeka a pozitívnym myslením sa môžete dopracovať k pozitívnym výsledkom. Poliklinika Bratislava vám k tomu len dopomôže.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273