• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Organizmus ničia i naše vlastné emócie

08/02/13 Tags: detoxikácia

Hádžete všetku vinu za váš oslabený organizmus na vplyvy okolia a životného prostredia? Skúste sa raz pomyselne zahľadieť aj sami na seba, či lepšie povedané, do seba.

Ľudský organizmus, od narodenia vybavený prirodzenými obrannými mechanizmami proti toxínom, môže byť ľahko narušenými našimi vlastnými emóciami. Jedná sa o tzv. toxické emócie, medzi ktoré patria stres, strach, agresia, pocit viny a rôzne prežité životné traumy. postačí i emocionálny konflikt, ktorý blokujeme či citová deprivácia, aby sa všetky tieto pocity v našom organizme hromadili a vytvárali spomínané emočné toxíny. Tieto sa hromadia v tkanivách, kde vytvárajú fyzické, ale najmä psychické problémy. Riadená detoxikácia organizmu podľa MUDr. Josefa Jonáša je založená na holistickom, teda celostnom prístupe k ľudskému organizmu, a preto je táto metóda vhodná pre tento typ problémov. Nelieči iba fyzické ťažkosti, ale i problémy spôsobené psychikou. Preparáty navrhnuté MUDr. Jonášom sú vytvárané tak, že po užití dokážu obnoviť prirodzené samočistiace schopnosti organizmu.
Celostná očista organizmu je predpokladom k spokojnému a zdravému životu.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273