• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Kde hľadať dobrého lekára

31/08/12 Tags: lekári

Po presťahovaní sa do nového mesta niekedy nie je jednoduché zorientovať sa. Nový ľudia, nové prostredie, nový systém. Záleží od toho kam sa sťahujeme. Prvé dni sú vždy náročné, hlavne ak v meste nikoho nepoznáme. Čaká nás byrokracia, tisíce potvrdení a výpisov a neviem čoho ešte. A ak je vašou destináciou Bratislava, rovno si môžete hľadať psychiatra. Taký psychiater v Bratislave to musí mať ťažké. Zhon a extrémne pracovné nasadenie v hlavnom meste môžu u citlivejších ľudí spôsobiť zdravotné problémy. Začne to žalúdočnými vredmi. Potom príde nespavosť. Nasleduje návšteva psychológa. Ani psychológovia sa v Bratislave asi nenudia. Často sa dokonca aj oni sami liečia u psychiatrov.

Návšteva psychológa či psychiatra je veľmi citlivá vec. Keď sa medzi lekármi nevieme zorientovať, či už hľadáme psychológa v Košiciach alebo psychiatra v Bratislave, veľmi nám môžu pomôcť internetové portály zhromažďujúce hodnotenia lekárov od pacientov (napr. lekar.sk). Pretože, vždy je menej stresujúce zveriť sa lekárovi, o ktorom viete aspoň aspoň niečo.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273