• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Kavitácia efektívna metóda chudnutia

12/11/11 Tags: chudnutie, kavitácia

Kavitácia je metóda, ktorá slúži na chudnutie z problémových partíí a na formovanie postavy. Používa sa na brucho a boky, stehná, zadok a nohy. Odporúča sa kombinácia kavitácie s Vacupressom a lymfodrenážou. Je mnoho štúdií, ktoré používajú kavitáciu ako všeliek na všetky problematické partie.Tento spôsob však nie je vhodný a funkčný pre všetkých.
Najúčinnejšia je v súčasnej dobe kombinácia kavitácie s vacupressom doplnená vždy o záverečnú lymfodrenáž. Samotná kavitácia sa môže vykonať až po celkovej diagnostike a vylúčení zdravotných problémov. Medzi jednotlivými kavitáciami je ideálne podstúpiť aspoň 2 procedúry Vacupress s lymfodrenážou. Po celú dobu terapeut kontroluje úbytok tuku na problémovej partii a sleduje zmeny na pokožke a reakcie tela na kavitačné ošetrenie. Má tak možnosť presne zacieliť na dané partie. Skúsený terapeut pri vykonávaní Vacupress dokáže presne určiť miesta, kde je potom potrebné aplikovať kavitačné ošetrenie. Tieto miesta pozná iba špecialista s dlhoročnou praxou. Žiadny z prístrojov nedokáže lepšie definovať dané miesta na ošetrenie kavitačným prístrojom. Skúsenosť terapeuta je teda nenahraditeľná a zaručuje cielené ošetrenie s vysokou efektivitou.
Zárukou bezpečného ošetrenia sú nielen certifikované prístroje, ale najmä profesionalita obsluhy, ktorá dané kavitačné ošetrenie vykonáva. Ak sú Vás pre Vás cviky na brucho hotovým utrpením a vy potrebujete schudnúť pár centimetrov z pásu, určite skúste kavitáciu v špecializovanom štúdiu krásy, určite budete veľmi prekvapení bezbolestnosťou a efektívnosťou ošetrenia.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273