• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Generica uvádza na trh CoOmegu, produkt podporujúci správnu funkciu srdca

10/10/12

Piešťany, 3. októbra 2012

Spoločnosť Generica, popredný výrobca výživových doplnkov, uvádza na trh unikátny produkt CoOmega Generica podporujúci správnu funkciu srdca. Inovatívna kombinácia koenzýmu Q10 a vysoko koncentrovaného rybieho tuku napomáha znižovať krvný tlak a pôsobí preventívne proti vzniku krvných zrazenín. Spoločnosť tak významne rozširuje portfólio produktov zameraných na srdce a cievy.

Nový produkt CoOmega Generica je určený ako doplnok liečby pre osoby s vyšším krvným tlakom alebo s ischemickou chorobou srdca a ako prevencia vzniku srdcovo-cievnych ochorení. Jedinečné spojenie rybieho tuku a koenzýmu Q10 pôsobí aj ako prevencia proti vzniku zrazenín v krvi a znižuje riziko infarktu myokardu. Zároveň pôsobí priaznivo na vysokú hladinu tukov v krvi.

„Nový produkt sme vyvinuli v súlade s požiadavkami pacientov. Unikátne spojenie rybieho tuku a koenzýmu Q10 osobám s kardiovaskulárnym ochorením umožní denne užívať obidve potrebné látky v dostatočnom množstve iba v jednej kapsule,“ uviedla Klára Minczinger, produktová manažérka spoločnosti Generica, ktorá sa už viac ako 16 rokov špecializuje na výrobu výživových doplnkov. „Koenzým a rybí tuk sme zvolili kvôli vzájomnému súladu ich účinkov, látky sa vo svojom pôsobení v organizme podporujú. Navyše táto kombinácia doteraz na tuzemskom trhu úplne chýbala,“ doplnila Minczinger.

Spojenie koenzýmu a rybieho tuku v jednej liekovej forme umožňuje vzájomné dopĺňanie účinkov oboch týchto látok. Koenzým Q10 je zároveň rozpustný v tukoch a kombinácia s 3-omega mastnými kyselinami umožňuje jeho komplexné vstrebanie do ľudského organizmu. Jedna kapsula dostatočne pokryje dennú potrebu látok.

„Okrem vyššieho komfortu pre samotných pacientov, ktorí môžu užívať denne iba jednu kapsulu namiesto dvoch, sme mysleli aj na finančnú stránku. Príjmom iba jednej kapsuly totiž pacienti ušetria až niekoľko eur za mesiac,“ uviedla Eva Stanislavská, marketingová manažérka spoločnosti Generica. „Veľmi si ceníme to, že náš krok smerom k pacientom oceňujú aj renomovaní odborníci. CoOmegu odporúča napríklad Slovenská liga proti hypertenzii v čele s pánom docentom Štefanom Farským,“ dodala Stanislavská.

Produkt CoOmega spoločnosti Generica podporujúci správnu činnosť srdca:

– Unikátna kombinácia 3-omega mastných kyselín a koenzýmu Q10 v jednej kapsule.

– Kombinuje dve účinné látky – rybí tuk a koenzým Q10, ktoré majú priaznivý vplyv na srdce a cievny systém.

– Účinok látok sa navzájom zvyšuje.

– Účinný prípravok pre osoby s kardiovaskulárnym ochorením. Vhodný aj ako prevencia.

– Prirodzene znižuje hladinu triglyceridov (prevencia aterosklerózy).

– Preventívne pôsobí proti vzniku krvných zrazenín (trombov) a mierne znižuje krvný tlak.

– Znižuje riziko niektorých porúch srdcového rytmu a hlavne riziko náhleho infarktu.

– Pravidelné užívanie funguje ako účinná prevencia vzniku infarktu myokardu.

– Vhodný doplnok pri liečbe statínmi a beta-blokátormi. Tie spôsobujú zníženie množstva koenzýmu Q 10 v sére aj v svalovej hmote a tým paradoxne možné srdcové komplikácie alebo vznik myopatie (bolesti kostrového svalstva).

– Vhodný doplnok liečby pre pacientov s ischemickou chorobou srdca.

Fotografiu produktu si môžete stiahnuť tu.

O spoločnosti Generica

Spoločnosť Generica, s.r.o je najväčším slovenským výrobcom výživových doplnkov so sídlom v Piešťanoch. Portfólio spoločnosti ponúka viac ako 50 produktov určených na prevenciu a podporu liečby rôznych ochorení. Na slovenskom trhu pôsobí Generica už 16 rokov. Snahou spoločnosti je naďalej prinášať na trh kvalitné inovatívne výrobky, ktoré sú cenové dostupné pre širokú verejnosť.

Výrobky spoločnosti Generica sú vysoko kvalitné, čoho dôkazom je výroba výživových doplnkov pre svetové farmaceutické spoločnosti a certifikát ISO 9011 a 14001, ktorého je Generica držiteľom už od roku 2004.

Kontakty

PharmDr. Klára Minczinger

produktová manažérka

e-mail: k.minczinger@generica-bohemia.cz

tel.: +420 724 378 098

Veveří 102, 616 00 Brno

www.generica-bohemia.cz

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273