• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Generica uvádza na trh BioLac, kvapky na lepšie zažívanie dojčiat i dospelých

20/11/12 Tags: probiotiká, trávenie

Piešťany, 19. novembra 2012

Spoločnosť Generica, popredný výrobca výživových doplnkov, práve uvádza na trh unikátny produkt BioLac Baby drops na lepšie zažívanie. Kvapky špeciálne prispôsobené aj pre dojčatá od tretieho mesiaca života obsahujú dva aktívne kmene látok, ktoré sú prirodzene prítomné v materskom mlieku. BioLac Baby drops vďaka tomu zmierňujú nadúvanie a deťom uľahčujú prechod na pevnú stravu. Spoločnosť Generica tak významne obohacuje svoje portfólio produktov určených na lepšie trávenie.

Unikátne kvapky BioLac Baby drops majú vďaka jedinečnému spojeniu kmeňov Lactobacillus plantarum a Bifidobacterium breve schopnosť meniť konzistenciu stolice. Zároveň dokážu zmierniť svrbenie, pálenie a bolesti v oblasti konečníka. Vďaka tomu sú vhodné ako pomoc pri zvládaní detských kolík, ale aj pri bolestiach brucha, nadmernej plynatosti, hnačke či zápche. Vhodné sú aj na posilnenie imunity a na obnovu črevnej mikroflóry.

„Kvapky BioLac Baby drops sú vyrobené jedinečnou patentovanou metódou probiotickej mikroenkapsulácie, ktorá zvyšuje životaschopnosť probiotických kultúr v tráviacom trakte. Kmene sú uzavreté do mikrokapsúl, ktoré ich chránia pred vplyvom žalúdočných a žlčových kyselín. Vďaka tomu môžu bez porušenia doputovať až do hrubého čreva,“ uviedla Klara Minczinger, produktová manažérka spoločnosti Generica, ktorá se špecializuje na výrobu výživových doplnkov. „Pri mikroenkapsulácii sú živé bunky probiotických kultúr hlboko zmrazené a vložené do jedinečnej matrice olejových mikročastíc. Tá garantuje ich stabilitu aj pri izbovej teplote, preto nie je potrebné kvapky skladovať v chladničke, ako býva obvykle zvykom, ” doplnila Minczinger.

Ak sa kvapky BioLac Baby drops podávajú dojčatám, pomáhajú im vytvoriť zdravú črevnú mikroflóru. Zároveň sa ich pravidelné užívanie spája s lepšou telesnou hmotnosťou bábätiek a menším počtom detských kolík a črevných problémov. Vďaka špeciálnemu zloženiu, ktoré neobsahuje cukor, lepok, laktózu ani konzervačné látky, je možné kvapky podávať už dojčatám od 3. mesiaca života.

„Kvapky BioLac Baby drops posúdil a schválil pre deti od ukončeného 3. mesiaca života hlavný odborník Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky pre pediatriu,” povedala Eva Stanislavská, marketingová manažérka spoločnosti Generica. „Prípravok však nie je určený iba pre dojčatá. Môžu ho užívať aj staršie deti, dospievajúci i dospelí. Dopomôže k posilneniu imunity a nastolí rovnováhu črevnej mikroflóry,“ dodala Stanislavská.

Produkt BioLac Baby drops spoločnosti Generica podporujúci správne zažívanie:

2 aktívne kmene: Lactobacillus plantarum a Bifidobacterium breve:

– Bez konzervačných látok

– Neobsahuje cukor, lepok, laktózu

– Od ukončeného 3. mesiaca života

Príjem kmeňov L. plantarum LP01 a B. breve BR03:

– Uľahčuje vyprázdňovanie

– Mení konzistenciu stolice

– Zlepšuje počet týždenných stolíc

– Zmierňuje nadúvanie

– Zmierňuje svrbenie, pálenie a bolesti v oblasti konečníka

Vďaka použitiu novej technológie, ktorá zaručuje stabilitu a životnosť použitých kultúr, možno kvapky

BioLac baby drops uchovávať pri izbovej teplote.

Schválené odborníkom Ministerstva zdravotníctva SR pre pediatriu.

Fotografiu produktu BioLac Baby drops si môžete stiahnuť tu.

O spoločnosti Generica

Spoločnosť Generica, s.r.o je najväčším slovenským výrobcom výživových doplnkov so sídlom v Piešťanoch. Portfólio spoločnosti ponúka viac ako 50 produktov určených na prevenciu a podporu liečby rôznych ochorení. Na slovenskom trhu pôsobí Generica už 16 rokov. Snahou spoločnosti je  naďalej prinášať na trh kvalitné inovatívne výrobky, ktoré sú cenové dostupné pre širokú verejnosť.

Výrobky spoločnosti Generica sú vysoko kvalitné, čoho dôkazom je výroba výživových doplnkov pre svetové farmaceutické spoločnosti a certifikát ISO 9011 a 14001, ktorého je Generica držiteľom už od roku 2004.

Kontakty

PharmDr. Klára Minczinger

produktová manažérka

e-mail: k.minczinger@generica-bohemia.cz

tel.: +420 724 378 098

Veveří 102, 616 00 Brno

www.generica-bohemia.cz

Ing. Eva Stanislavská

marketingová manažérka

e-mail: marketing@generica.sk

tel.: +421 33-77 636 13

Vrbovská 39, SK – 921 01 Piešťany

www.generica.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273