• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Domáci jogurt zlepšuje naše zdravie

29/01/12 Tags: zdravá strava

O významu čriev v procese trávenia nikto nepochybuje. Bio jogurt dokáže vytvoriť až 85% imunitných buniek.

Aký je rozdiel medzi domácou výrobou jogurtu a kupovaným jogurtom? Domáci jogurt obsahuje špeciálne vytvorený prášok na výrobu jogurtu,ktorý obsahuje viacej probiotických kmeňov (kultúr) a inulím, ktorý priaznivo pôsobí na žalúdočné choroby, kupovaný jogurt neobsahuje inulín, neobsahuje toľko probiotických kmeňov a obsahuje konzervačné látky, ktoré na druhej strane poškodzujú náš organizmus.

Pomocou jogurtovača Easy pro si dokážete doma vyrobiť probiotický jogurt, ktorý obsahuje špeciálne probiotické kultúry v porovnaní s jogurtom kupovaným. Probiotický jogurt zlepšuje Vaše trávenie v žalúdku, zlepšuje imunitný systém a predchádza vytváraniu rakovinotvorných buniek, chráni pred napadnutím rôznych baktérií. Jogurtovač nieje na elektrický prúd, preto ho môžete využiť kdekoľvek. Takisto príprava jogurtu je veľmi jednoduchá.

Jogurt, ktorý si pripravíte v jogurtovači Easy Pro obsahuje veľké množstvo živých kultúr.
– Je bez konzervačných látok a želírovacích prostriedkov.
– Má nízke množstvo kalórií a je bez tuku.
– Neobsahuje umelé farbivá, ani aromatické prísady.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273