• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Diegodallapalma – dlhotrvajúce a blahodárne líčenie

18/12/12

Tiež ešte len snívate o tom, aby Váš make-up, líčenka či púder zaistil dlhotrvajúci svieži vzhľad Vašej tváre a zároveň ju hýčkal? Máme pre Vás riešenie. Na Slovensko práve exkluzívne dorazila luxusná talianska dekoratívna kozmetika diegodallapalma.

Značka diegodallapalma prináša absolútny zlom v oblasti dekoratívnej kozmetiky. Vďaka úplne novému prístupu k líčeniu sú ženy nielen dokonale nalíčené, ale zároveň robia niečo dobré pre svoju pleť.

Misiou kozmetickej značky diegodallapalma je prekonanie hranice farby, zaistenie dlhotrvajúceho nalíčenia a zabránenie predčasného starnutia pleti. Tieto ciele značka úspešne plní použitím revolučných technológií, bezkonkurenčnou kvalitou a nekonvenčnými nápadmi. Sortiment tejto talianskej značky dekoratívnej kozmetiky je veľmi pestrý a zaisťuje tak precízne nalíčenie krok za krokom.

Všetky produkty obsahujú jedinečné zložky aktívnych látok, napríklad vitamín C a E, antioxidanty, jojóbový olej, panthenol, prírodné vosky alebo UV filtre. Značka diegodallapalma sa môže pochváliť veľmi širokou škálou produktov, ktorými sú vysoko krycie make-upy, hydratačné rúže, očné tiene, vysoko odolné laky na nechty či kolekcie profesionálnych štetcov na líčenie.

Dekoratívnu kozmetiku diegodallapalma Vám exkluzívne ponúka elektronický obchod s parfémami – Parfums.sk.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273