• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Diár môže výrazne pomôcť pri organizácii Vášho času

23/11/12 Tags: dalvey, luxusné perá, parker, st dupont, waterman

Máte aj Vy problém s time – managmentom a neviete, ako tento problém máte riešiť? Máme pre Vás jednoduché a lacné riešenie – zakúpte si diár! Po kúpe diára už možno nebudete mať problém s tým, že nemôžete nič postíhať.

Vždy je lepšie si vopred vypísať dané aktivity na papier a až potom určovať, ako si presne čas zadelíme. V diári nájdete prehľadný program každého jedného dňa, do ktorého môžete vpisovať aktivity, ktoré plánujete v danom dni vykonať. Samozrejme môžete počas dňa do diára dopisovať aktuálne udalosti, aby ste na ne neskôr nezabudli. Vo väčšine diárov je pri každom dni i kolónka, ktorá hovorí o tom, ktorým ľuďom kedy volať, prípadne kedy im poslať e-maily. Diáre poskytujú mnoho funkcií, ktoré Vám pomôžu si lepšie zorganizovať Váš čas. Veľmi obľúbené a používané sú Filofax diáre, ktoré poskytujú skutočne špičkovú kvalitu, ktorá sa prejavuje na vnútornom i vonkajšom vzhľade.

Tieto diáre majú v sebe punc kvality a preto ich obľubuje i množstvo špičkových manažérov, ktorí si do nich pri stretnutiach s partnermi zapisujú dôležité informácie. Pri zapisovaní používajú často títo vysokopostavení činovníci luxusné perá od značiek ako Parker alebo Watterman. Demonštrujú tak svoje vysoké postavenie a zároveň si uľahčujú písanie, nakoľko s týmito perami je písanie priam zábavou.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273