• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Daniela Šinkorová je tvárou letnej kolekcie oblečenia Maxany

20/06/11 Tags: dámska móda, dámske šaty, e-shop oblečenie, letnie oblečenie, pre ženy

Zásielkový obchod Maxana vám predstavuje letnú ponuku dámskeho oblečenia prostredníctvom nového katalógu s názvom LETNÉ HITY! Opäť sme oslovili známu úspešnú ženu-celebritu, ktorá vám na stránkach katalógu predstaví pekné letné modely. Tentoraz to je herečka Daniela Šinkorová.

Táto herečka je známa najmä vďaka účinkovaniu v TV seriáloch, napr. Ordinácia v ružovej záhrade. Jej hlavnou profesiou je však muzikálove herectvo, spev a tanec. Už ako malá spievala, tancovala, hrala na klavír, flautu a dokonca aj na bicie. Jej otec si prial, aby z nej bola architektka alebo lekárka. Nakoniec sa však vydala na umeleckú dráhu, kde úlohu lekárky stvárnila vo vyššie spomenutom seriáli. Dnes má za sebou úlohy v slávnych muzikáloch ako Niekto to rád horúce, Cats či Chicago na Slovensku i v Českej republike.

Leto je plné farieb

Obľúbenou letnou farbou Daniely Šinkorovej je jednoznačne biela. A určite nie kvôli svojim seriálovým rolám doktoriek, pre ktoré je táto farba typická. Biela proste krásne vyniká s opálenou kožou! Herečka nám prezradila: „Bielu používam v lete ako základnú farbu, ktorú potom možno kombinovať so všetkými mojimi obľúbenými – tyrkysovou, červenou, cyklámenovou a čiernou.“

obrázok produktu

Daniela Šinkorová s každým modelom, ktorý si na fotenie pre Maxanu obliekla, do ateliéru doslova vtancovala. Táto herečka je nesmierne fotogenická. Všetko, čo vyskúšala, jej pristalo. Z letnej kolekcie ju najviac zaujalo svojim materiálom aj farbami oblečenia na cvičenie – tričká AGNES a AGATA a legíny LUCIE. Veľmi sympatické sú jej aj drobné červené zásterky na varenie.

A čo z oblečenia by podľa Daniely Šinkorovej nemala žiadna moderná žena zabudnúť, keď vyráža na dovolenku? „Ja mám so sebou vždy bavlnenú širokú šatku, ktorú možno použiť v chladných večeroch, ale aj na pláž ako sukňu či plážové šatôčky.“ Z ponuky Maxany sa na pláž môžete vybaviť napríklad plážovým pončom, ktoré je z ľahkého a rýchloschnúceho materiálu. Možno ho upraviť na niekoľko spôsobov, ľahko tak získate elegantné oblečenie na pláž či na prechádzku počas slnečných letných dní.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273