• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ako Vám poradí výživový poradca ?

10/04/12

Rozmýšľate nad návštevou obezitologickej ambulancie alebo výživového poradcu ? Chcete zmeniť svoj životný štýl a neviete ako máte začať ? Skúste navštíviť odborníka na výživu. Poradí Vám ako sa máte stravovať a čo máte robiť, aby váš život bol príjemnejší a pohodlnejší. Neviete, kde máte hľadať výživového poradcu ? Stačí si zapnúť internet a napísať do googlu slovné spojenie výživový poradca alebo stačí, ak kliknete napríklad na nasledujúci link – výživový poradca Bratislava.

Výživového poradcu by ste mali navštíviť ak:

– trpíte nadváhou a neviete si s ňou poradiť, prípadne ak potrebujete pomoc so znižovaním telesnej váhy
– nemáte dostatok času na prípravu zdravých domácich jedál a potrebujete jedálniček prispôsobiť vášmu životnému štýlu
– chcete zväčšiť objem svalovej hmoty
– potrebujete poradiť pri výbere výživových doplnkov
– ste alergický na niektoré druhy jedál, resp. vaše telo nedokáže spracovať určitý typ potravy
– potrebujete poradiť pri výbere jednotlivých druhov potravín

Ako Vám výživový poradca môže poradiť ?

– výživový poradca spraví “audit” vášho stravovania a navrhne kompletné riešenie s potrebnými inštrukciami ako postupovať a dodávať dostatočnú výživu pre bunky.
– vytvorí ideálny program na chudnutie alebo priberanie
– zostaví program pre zvýšenie objemu svalovej hmoty, prispôsobí stravovacie jednotky vašim potrebám
– bude kontrolovať a korigovať váš stravovací plán počas kompletnej aplikácie
– pomôže pri riešení problematických udalostí počas aplikácie stravovacieho plánu

Pomôcť pri riešení problémov s váhou a stravovaním Vám môže okrem výživového poradcu aj obezitológ. Ak ste nenašli ambulanciu výživového poradcu v Bratislave, tak skúste pohľadať obezitologickú ambulanciu – obezitologická ambulancia Bratislava. Čo zaujímavé Vám môže obezitológ poradiť ? Jednou zo zaujímavostí je jablčný ocot. Pýtate sa prečo spomíname jablčný ocot a chudnutie ? Je to jednoduché. Obezitológ Vám môže odporučiť jablčný ocot, pretože jablčný ocot znižuje chuť do jedla a zabraňuje ukladanie tukov v náchylných partiách nášho tela. Jablčný ocot obsahuje látku pektín, vďaka ktorej má uvedené účinky. Pektín napomáha znižovať hladinu zlého cholesterolu v krvi. Jablčný ocot má taktiež priaznivý vplyv na látkový metabolizmus. Je vhodný aj proti infekciám a pomáha zlepšovať fungovanie imunitného systému. Preto neváhajte vyskúšať aj vy jablčný ocot, za pokus predsa nič nedáte. Každá nová skúsenosť vás posunie krok vpred pri liečbe obezity.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273