• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ako si vybrať správne svadobné šaty?

02/05/12 Tags: ŠEVT, svadobné šaty

Ak ste sa úspešne zaradili k tým, ktoré výber správneho partnera majú už za sebou, ak ste sa dokonca prebojovali aj cez level dva, ktorým bolo obdarovanie zásnubným prsteňom, čaká vás na konci tejto „hry“ ešte jedna milá, no zároveň tiež náročná povinnosť. Skúška a výber svadobných šiat.

Vkus alebo štýl šiat nemožno nadiktovať žiadnej neveste. Pri šatách, ktoré máte na sebe síce len jeden deň, no fotky z neho – dúfajme – na celý život, je dôležité riadiť sa vlastnou intuíciou a pocitmi. A tu nastáva prvá dilema. Požičovňa svadobných šiat či nekonečné inšpirovanie sa módnymi variáciami na internete?

Požičovňa svadobných šiat vám síce nedokáže v krátkom čase predostrieť toľko modelov ako obrázky v Googli, no dokáže vám nájsť a upraviť svadobné šaty na mieru. Módne výstrelky, farebné svadobné šaty alebo šaty, ktoré pochádzajú od zvučných návrhárskych mien síce vyzerajú na modelkách krásne, no pred svadbou žiadna z nás zrazu nezíska ideálne miery či výšku stoosemdesiat.

Šaty na svadbu musia neveste sedieť na prvé vyskúšanie. Musia korešpondovať s jej postavou, potlačiť do úzadia malý nedostatok a naopak, ukázať všetky nevestine prednosti. Je zbytočné napriek odporúčaniam internetových portálov voliť to, čo je in či momentálne v kurze, ak to dotyčnej neveste nesedí, alebo sa v tom jednoducho necíti dobre.

Nebudeme si klamať. Ak sú pre ženu vždy šaty a oblečenie na prvom mieste, svadobné šaty dosahujú v dôležitosti ten najvyšší top. Na ich výber si preto odložte viac dní. A nezabudnite, vydajachtivých žien je veľa a šaty si treba rezervovať aspoň pol roka pred vašim termínom svadby.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273