• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ako detoxikovať lacno

28/09/12 Tags: detoxikácia, očista tela

Pod pojmom detoxikácia organizmu nemusíte rozumieť len drahé procedúry a riešenia od súkromných spoločností. Samozrejme, ani tie vám nechcú uškodiť a môžu byť viac ako prospešné v prípade, že ich vyskúšate, no vaša očista tela sa môže začať už aj u vás, v pohodlí domova a za minimálne peniaze. Základná detoxikácia organizmu totiž prebieha v tom, čo by pre nás všetkých malo byť samozrejmým, no je až prekvapivé koľko ľudí na tento faktor v dnešnej dobe zabúda – áno, jedná sa o pravidelný a kvalitný spánok, čo je „veličina,“ ktorú si dnes nie každý dopraje, respektíve kvôli rôznym faktorom dopriať nemôže. Mnoho z nás si zvyklo v noci namiesto spánku pracovať, iný si zas nedoprajú spánok kvôli rôznym zábavkám. No môže to viesť až ku katastrofe, keďže práve spánok je časom, v ktorom sa spúšťa prirodzená detoxikácia organizmu.

Za pomerne malé peniaze môžete svojmu telu pomôcť aj rôznymi bylinkami. Ide to aj úplne zadarmo v prípade, že si ich vypestujete alebo aspoň nazbierate v prírode sami. Rôzne čaje a iné produkty z takýchto surovín ale môžu čistote tela pomôcť viac, ako by sa zdalo a detoxikácia organizmu týmto spôsobom by mohla byť základom.

www.detoxmarket.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273