• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Vlastné puzzle z fotky ktoré zkrátka letí!

12/07/13

Použite svoje najkrajšie fotky novým spôsobom! Nechajte si od fotondo vytlačiť puzzle z fotky. Stačí len vybrať tú správnu fotografiu, počet dielikov a vhodnú škatuľku – a originálny darček je na svete. Do niekoľkých dní dostanete hotové fotopuzzle, ku ktorým môžete objednať aj rámček. Puzzle z fotky sú skutočne osobným darčekom a budú mať úspech!

Viac informácií získajte na www.fotondo.sk

Puzzle z fotky – krásny darček so všetkým, čo k tomu patrí
Hneď, ako nájdeš tú správnu fotku, ktorá bude tvoriť tvoje vlastné fotopuzzle, môžeš vyberať ešte z veľkého množstva rôznych škatuliek a ľubovoľného počtu dielikov. Jednoducho si vytvor vlastné puzzle z fotky, aké chceš mať! Navyše na Fotondo.sk je takto vymakaná škatuľka už v cene! Vďaka správnemu motívu na puzzle podčiarkneš ten pravý význam darčeka a ukážeš obdarovanému, čo k nemu cítiš. Na škatuľku môžeš nechať vytlačiť ľubovoľný text.
Viac informácií na www.fotondo.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273