• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Staňte sa manažérom a riaďte svoj klub

28/01/13

Hry nás vracajú do detstva. A priznajme si to, ktorý chlap nie je neustále ako malé dieťa? Asi každý má rád hry rôzneho druhu. Niekto má radšej hry na počítači, iný sa zase radšej hrá s autíčkom na diaľkové ovládanie.

Pre tých, ktorí trávia veľa času na počítači je ideálna webová hra, ktorú si môžete zahrať kedykoľvek budete mať chuť a chvíľu času. Na internete je veľké množstvo hier, takže si každý nájde tú svoju. Chlapi väčšinou obľubujú športové hry. Napríklad hra hokej je veľmi obľúbená nielen v skutočnosti, ale aj v online svete.

Ak sa teda chcete občas zahrať nejakú športovú hru, no nemáte čas na dlhé zápasy, tak stavte na hokejový manažér. V ňom si vychutnáte hlavne taktiku hokejových mužstiev, nákupy hráčov a všeobecne všetko, čo k hokeju patrí, avšak nebudete musieť ručne hrať za svoj tím. Iba chvíľu počkáte a budete vedieť výsledok ďalšieho zápasu.

Nezabudnite teda na odreagovanie sa a aj v práci si dajte pár minút pauzy pri nejakej tej hre. Pri hre si totiž dokonale oddýchnete a zabudnete na všetky problémy vďaka čomu sa budete môcť o chvíľu zase viac sústrediť na prácu.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273