• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Manager online

19/02/13

Ste milovníci hokeja? Vychutnávate si zápasy v televízii a radi by ste si užili hokej aj z inej stránky ako z pohľadu fanúšika? Zažite aj vy skutočnú a napínavú atmosféru chodu hokejového tímu a zahrajte sa na tvorcu jej chodu.

Hokej je pravdepodobne najpopulárnejším športom na Slovensku. Najmä zápasy národného mužstva vedia v našom obyvateľstve vyvolať hotovú eufóriu. Zrazu akoby zastal čas a všetci poctivo držia palce pred plátnom v podniku alebo doma v obývačke. To isté platí aj o ligových zápasoch, ktoré sú u našincov čoraz viac populárnejšie. Najmä dnes, keď má naša krajina svojho zástupcu aj v druhej najväčšej hokejovej lige sveta. Aj vy sa však môžete aspoň na chvíľu stať trénerom a vlastníkom hokejového tímu. Hockey manager vám ponúkne možnosť ponoriť sa do tajov zákulisia hokeja a zažiť úspechy či drobné pády vlastného hokejového tímu.

Online hra hokej je určená pre všetky vekové skupiny. Ozajstný hokejový fanúšik predsa nie je nikdy vekovo obmedzený. Vďaka hokejovému manažérovi môžete viesť svoj vlastný hokejový tím a bojovať s ním v simulovanej hokejovej lige proti iným hráčom z celého sveta. Zostavte si svoj vlastný legendárny hokejový klub a bojujte s ním o čo najlepšie umiestnenie a postup do vyšších líg. Autentickosť so skutočnou hokejovou sezónou vylepšia aj rozličné štatistiky, v ktorých môžete porovnávať úspešnosť vášho tímu a jednotlivých hráčov s inými vo vašej lige. Zároveň sa stanete aj zástupcom našej krajiny na významných medzinárodných podujatiach, akými sú majstrovstvá sveta v rozličných vekových kategóriách.

Hocke manager vám však okrem potešenia z hry môže priniesť aj niečo úplne iné. Staňte sa preto aj vy členom veľkej hokejovej komunity a získajte možnosť vyhrať zaujímavé ceny. Hraj online hokej manažéra a vyhraj až 500€.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273