• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Magazín pre ženy mnau.sk vám priniesol v Júni

06/07/11 Tags: magazín, pre ženy

Mesiac jún bol pre ženský magazín mnau.sk veľmi plodný a rôznorodý. Venovali sme sa viacerým témam s oblasti vzťahov, domácnosti, zdravia, kozmetiky ale nezabudli sme ani na deti a prázdniny.
Už začiatkom mesiaca sa naše čitateľky mohli dozvedieť viac o tom ako sa postarať o svoje chodidlá aby vyzerali skvostne aj v letnej obuvi. V článku Krásne nohy do sandál sa tak mohli dočítať presný postup ako sa kvalitne postarať o svoje namáhané nohy.
Jednou z mnohých tém ktorým sme sa venovali bola aj téma z oblasti zdravia. V druhej polovici mesiaca sme v článku Nepríjemné afty v ústach rozoberali čo to afty sú, ako vznikajú a čo všetko sa dá robiť preto aby sa netvorili, prípadne aby čim skôr zmizli.
Koncom mesiaca sme si posvietili i na pleť. Priniesli sme našim čitateľkám článok Rýchle domáce pleťové masky, kde mohli nájsť rôzne recepty na pleťové masky ktoré sa dajú pripraviť z potravín a sú určené takmer na všetky typy pleti.
Mesiac jún na mnau.sk bol takisto v znamení súťaží. Naše čitateľky sa mohli zapojiť do súťaže o plavky cez ktoré sa dá opáliť a neskôr aj o sady ne letné cestovanie.
Veríme, že júnové príspevky Vás zaujali a budeme sa snažiť Vám prinášať stále zaujímavé postrehy a vychytávky ktoré Vás zaujmú.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273