• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Februárová súťaž s igift.sk na Facebook-u

13/02/12 Tags: Súťaž

Všade kde sa pozrieme vidíme zľavy a súťaže. A to nás inšpirovalo priniesť aj našim verným zákazníkom možnosť vyhrať hodnotnú cenu.

Keďže nevieme čo by ste si konkrétne želali, tak sme sa rozhodli, že do súťaže venujeme poukážku na nákup na www.igift.sk v hodnote 20 €. Veríme, že takáto cena vás poteší a zapojíte sa do našej súťaže.

Aby ste mali možnosť vyhrať túto cenu stačí ak urobíte 2 veci. Podmienkou však je, že musíte mať konto na sociálnej sieti Facebook. Ak toto spĺňate, tak stačí ak sa tu stanete našim fanúšikom a následne budete zdieľať náš súťažný obrázok.

Vďaka tomu sa aj viac vašich priateľoch dozvie o prebiehajúcej súťaži a možno sa zapoja aj oni. To znamená, že šanca na výhru niekoho koho poznáte sa podstatne zvýši.

Súťaž bude prebiehať počas celého februára, ale určite si zapojenie sa do súťaže nenechávajte na poslednú chvíľu, pretože by ste na to mohli jednoducho zabudnúť a prišli by ste o šancu vyhrať poukážku v hodnote 20€ na nákup originálnych darčekov.

Dúfame, že sa zapojíte do našej súťaže a aj vďaka tomu, že budete našim fanúšikom na Facebooku budete lepšie informovaní o novinkách v našom obchode. Takto nikdy nezmeškáte žiadnu akciu, či možnosť kúpiť si nový tovar medzi prvými.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273