• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

HK NITRA KRASO organizuje kurzy inline korčuľovania

16/03/12 Tags: korčuľovanie

Chcete sa naučiť bezpečne jazdiť na inline korčuliach ?

Bez zbytočných pádov , modrín a zranení ?

Naučiť sa brzdiť na inline korčuliach ?

Ako jazdiť dozadu ?

kurze inline korčuľovania sa môžete naučiť korčuľovať od úplných začiatkov až po pokročilú jazdu. A to všetko zábavne  a bezpečne na inline ploche na zimnom štadíóne.  Kurz bude 2 x týždenne a je  určený pre deti od 6 rokov až po dospelých.

Po troch ročníkoch je pre nás zážitkom sledovať , ako sa z trápiaceho sa stvorenia v topánkach s kolieskami , ktoré jazdia úplne inde ako chce , stáva po pár hodinách korčuliar , ktorý ide tak , kam aj chce ísť a keď potrebuje aj vie zastaviť bez toho aby spadol.

Kurz začína úplnými základmi , ktoré sa na prvý pohľad zdajú úplne jasné , ale o ktorých vlastne veľa ľudí nevie.

Ako sa zdvihnúť zo zeme , aby mi neutekali korčule

Ako spadnúť na zem , aby to moc nebolelo

Ako sa rozbehnúť

Ako zatočiť

Ako brzdiť pred prekážkou

A radu ďalších vecí , ktoré si behom krátkej doby zdokonalíte . Pre kurz je povinná prilba / stačí aj cyklistická / Doporučujeme aj chrániče lakťov , kolien a dlaní. Menej to bolí. Celý kurz sa snažíme zabrániť pádom a kurz prebieha od jednoduchšieho k zložitejšiemu. Prilba a chrániče by sa mali stať samozrejmosťou pre každého účastníka kurzu. Termíny budú zverejnené na web. stránke www.krasonitra.sk . Kurzy budú pravidelne v utorok a štvrtok .

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273