• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Doplnky výživy – cvičte a majte viditeľné výsledky

17/09/11 Tags: doplny výživy

V modernej dobe je na ľudí vyvíjaný obrovský tlak v tom ako majú vyzerať, ako sa majú obliekať či ako sa majú správať. Tento tlak je veľký a množstvo ľudí preto robí maximum aby  zapadali do tohto vzorca. A práve kvôli tomu sa veľa ľudí rozhodlo zlepšiť svoju životosprávu a začali cvičiť.

Ale ako cvičiť tak, aby to prinieslo viditeľné výsledky? Ak sa snažíte len jemne spevniť svaly, tak stačí len pravidelné cvičenie. Ale ak ide o naberanie svalovej hmoty, formovanie postavy pomocou posilňovacích strojov či vrcholový šport, tak sú určite na mieste i nejaké doplnky výživy, ktoré toto snaženie zjednodušia a urýchlia.

Pýtate sa kde takéto doplnky zohnať? V minulosti to bolo dosť zložité, keďže dostupné boli v podstate iba v posilňovniach. Avšak v dnešnej dobe internetu nie je nič jednoduchšie ako zapnúť si internet a tieto doplnky máte na dosah ruky.

Jedným z obchodov s týmto tovarom je i www.sport-fitness-kulturistika.sk. Tento obchod ponúka veľmi široký sortiment tovaru pre športovcov. Nájdete tu všetko od suplementov, spalovačov tuku,  tyčiniek až po proteíny a kreatíny.

Práve kreatíny sú u športovcov veľmi obľúbené a často používané, pretože výsledky sú takmer okamžité. Ide o organickú kyselinu, ktorá sa nachádza v v ľudskom tele aj prirodzene a zodpovedá za prenos energie vo svaloch cez ATP.

Ďalšou látkou, ktorá je pri posilňovaní veľmi potrebná sú proteíny. Sú to vlastne základné stavebné jednotky celého tela a hlavne svalov. Preto ak chce človek svaly posilniť, musí im dopriať vyvážené zloženie proteínov v potrave. Následne sa tieto proteíny pri cvičení budú meniť na proteíny svalovej hmoty. Keďže jedlom do svojho tela dostaneme dostatočné množstvo proteínov iba ťažko, tak sú na rade doplnky výživy, ktoré majú vyvážený pomer aminokyselín potrebných pre svaly.

Či už teda posilňujete alebo sa na to chystáte, možno aj Vám pomôžu tieto doplnky stravy. Internetový obchod www.sport-fitness-kulturistika.sk Vám dokonca prináša možnosť objednávať si tovar cez telefón. Ak tak urobíte do 15:00, tak Vám ho doručia do 24 hodín. Takúto službu budete ťažko hľadať niekde inde. Ak sa však neponáhľate, môžete si objednať tovar i klasicky cez internet a tovar bude dodaný do 1 až 2 pracovných dní.

Veríme, že budete mať úspechy pri posilňovaní či už s doplnkami alebo bez nich.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273