• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Už aj google vie, že ktorá realitná kancelária je jednička na trhu

01/12/11

Už aj google vie, že ktorá realitná kancelária je jednička na trhuInternet hýbe svetom. Využívajú ho dennodenne takmer všetci ľudia. Už si bez neho v podstate nevieme predstaviť život. A aj preto sme radi, že realitná kancelária Negotiant má úspech aj na tomto poli.

Ak si totižto hocikto zadá do internetového vyhľadávača google slovné spojenie „realitná kancelária“, tak mu ako najvhodnejšiu a najlepšiu ponuku na prvom mieste google odporučí práve realitnú kanceláriu Negotiant s jej stránkou www.negotreal.sk.

Google je najpoužívanejší svetový internetový vyhľadávač. Tento vyhľadávač pôvodne navrhli Sergey Brin a Larry Page v rámci svojho výskumu na Stanfordovej univerzite. Už skoro sa však ukázalo, že kvalita tohto ich projektu je veľmi vysoká a ďaleko prevyšovala kvalitu iných vyhľadávačov. Vďaka svojim skvelým vlastnostiam sa google dostal do popredia a to čo ukazuje google je smerodajné.

Úspech na google-i je založený na snahe realitnej kancelárie priblížiť sa svojim klientom a prinášať im potrebné informácie z oblasti realít. Modernizácia webu, články z oblasti trhu s nehnuteľnosťami ale samozrejme i prezentácia firmy pomocou sociálnych sietí dokázali to, že realitnú kanceláriu Negotiant nájdete po vyhľadaní google-om ešte pred takými veľkými inzertnými stránkami ako sú napríklad www.reality.sk alebo www.zoznam.sk.

Veríme, že vďaka tomuto úspechu prinesieme kvalitné a profesionálne obchodovanie s realitami nielen našim verným zákazníkom, ale aj zákazníkom novým. Už sa tešíme na spoluprácu! Veď už aj google vie, čo je najlepšie pre klienta.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273