• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Upgrade realitnej iPad aplikácie

27/08/12

Ak patríte k verným klientom realitnej kancelárie Negotiant, tak určite poznáte aj všetky jej počiny na internete. Jedným z nich je aj zaujímavá a obľúbená aplikácia „Virtuálne reality“. V týchto dňoch si však Negotiant pripravil zmeny aj v tejto aplikácii a verte, že k lepšiemu.

Ak ste predsa len o aplikácii ešte nepočuli, tak vám ju trochu priblížime. Ide o aplikáciu špeciálne pre tablety, ktorá zabezpečí užívateľom prezeranie ponuky nehnuteľností kdekoľvek sa budú nachádzať.

Súčasťou aplikácie doteraz bola možnosť prezrieť si foto dokumentácie jednotlivých ponúkaných realít alebo aj prezeranie virtuálnych prehliadok, ktoré sú veľmi obľúbené hlavne preto, že podávajú lepší obraz o danom byte či dome. Táto aplikácia je výhodná aj kvôli šetreniu času pri hľadaní realít, pretože vďaka tabletu si môžete ponúkané nehnuteľnosti pozrieť napríklad aj pri cestovaní autobusom a podobne.

Aktuálne si realitná kancelária pripravila nový upgrade realitnej iPad aplikácie „Virtuálne reality“. Vďaka tomuto vylepšeniu sa upravia niektoré funkcie danej aplikácie.

Novou súčasťou aplikácie je možnosť vyhľadávať nehnuteľnosti napríklad prostredníctvom ulice. Realitná kancelária do tejto aplikácie pripojila aj kontaktné údaje na realitného makléra, čo môže veľmi dopomôcť pri následnej kúpe vybranej nehnuteľnosti.

Ak vás aplikácia zaujala a chceli by ste ju využívať aj s novými funkciami, tak si ju môžete bezplatne stiahnuť na nasledujúcom odkaze:

http://itunes.apple.com/us/app/virtualne-reality/id537135997?mt=8

Veríme, že vďaka aplikácii „Virtuálne reality“ už čoskoro nájdete svoj nový domov a budete spokojní.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273