• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Redakčný systém na mieru

15/06/12 Tags: eshop, redakční systém, SEO analýza

Dnes je samozrejmosťou, že webové stránky, e-shopy a internetové aplikácie sa administrujú pomocou redakčných systémov. Prevažujúca väčšina firiem, ponúka v rámci služieb svojim klientom vlastný redakčný systém, alebo používajú niektorý z produktov s tzv. Open Source licenciou. Nie je neobvyklé, že zákazníci vznášajú požiadavku na individuálnu úpravu redakčného systému. Preto je vhodné sa pri výbere počítačovej firmy, ktorej zveríte vytvorenie webovej prezentácie, informovať, či sú schopní upraviť „redakční systém“ na mieru zákazníka.

Je veľmi dôležité, aby sa eshop pomocou administrácie spravoval jednoducho a intuitívne. Ak by ste mali nejaký problém s ovládaním niektorej konkrétnej funkcie redakčného systému, neváhajte sa obrátiť na online podporu, prípadne môžete zavolať na kontaktné telefóne číslo.

Ak má zvolený redakčný systém možnosť individuálneho nastavovania SEO údajov, určite je to veľké plus pri nastavovaní hodnôt u jednotlivých produktov. SEO analýza Vám určí množinu kľúčových slov, ktoré je vhodné ku každému produktu nadefinovať. Lepšie pozície v internetových vyhľadávačoch na seba nenechajú dlho čakať.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273