• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Realitný toolbar pre prehliadače

17/08/12

Realitný toolbar pre prehliadačeNegotiant, realitná kancelária kráčajúca s dobou, má pre svojich zákazníkov a všetkých ľudí hľadajúcich, či ponúkajúcich reality opäť niečo nové. Tento krát pôjde o doplnok internetových prehliadačov – tzv. toolbar.

A čo to vlastne taký toolbar je? Je to lišta, ktorá obsahuje špeciálne nástroje a zobrazuje sa priamo v internetovom prehliadači. Takéto lišty môžu mať rôzne funkcie.

Realitná kancelária Negotiant si svoj toolbar pripravila pre rôzne internetové prehliadače – Internet Explorer, Firefox, Google Chrome. Takže nech máte vo svojom počítači nainštalovaný akýkoľvek prehliadač, môžete využiť nový realitný toolbar od Negotiantu.

A aké funkcie má tento toolbar? Ako už hovorí názov – realitný toolbar pre prehliadače – ide o rôzne nástroje pre reality. Hlavnou súčasťou lišty je fulltextové vyhľadávanie z realitnej ponuky nehnuteľností RK Negotiant. Ďalej v toolbare nájdete aj odkazy na zaujímavé sociálne siete s realitnou tematikou.

Ak sa teda zaujímate o reality a chceli by ste mať užitočné nástroje vždy po ruke, tak neváhajte a nainštalujte si toolbar od realitnej kancelárie Negotiant do svojho počítača. Stačí si ho stiahnuť na nasledujúcej internetovej adrese:

https://s3.amazonaws.com/com.alexa.toolbar/atbp/WpyiJm/download/index.htm.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273