• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

PR obsah s unikátnym textom vytvorením PR Managerom a ich súčasný význam

22/12/12 Tags: internetový obchod

Pre dosiahnutie prvých priečok vo vyhľadávačoch nestačí mať len dobrý web s kvalitnými PR článkami, či iným textom podporujúci danú stránku. Ak sa chcete dostať na vyššie pozície, potrebujete aj relevantné a hodnotné spätné odkazy (odkazy vedúce z iných stránok na váš web či e-shop). Viac na PR Články zdarma a prezentované v PR Katalóg.

PR Manager (public relations manager) je zodpovedný za dohľad nad vonkajšou komunikáciou smerujúcej k spoločnosti, vládnych organizácií, či iných ďalších organizácií. V závislosti na organizácii, môže táto osoba vykonávať externú komunikáciu, riadiť mediálne vzťahy manažéra alebo verejnú  tlač. Hlavným cieľom na tejto pozícii je pokúsiť sa zabezpečiť pozitívny obraz danej organizácie, pričom daný manažér sa snaží najmä budovať dobré vzťahy so záujmovými skupinami, ktoré najčastejšie zahŕňajú médiá, investorov, vládnych úradníkov, či miestne komunity a iné ďalšie skupiny. Viac na PR Manager.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273