• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Nasleduj nás na sieti Twitter

13/02/12

Nasleduj nás na sieti TwitterSociálne siete dnes, to nie je už len asi najznámejší Facebook, ale aj množstvo iných sietí. A keďže nie každý človek má svoj profil na každej sieti, tak sa realitná kancelária Negotiant snaží priblížiť aj tým, ktorí používajú menej známe siete.

Jednou z takých známejších sociálnych sietí je napríklad aj Twitter. Táto stránka vznikla v roku 2006 a postupne jej popularita rástla. Twitter funguje ako tzv. mikro blog, keďže správy, ktoré tu ľudia zdieľajú majú maximálne 140 znakov. Samozrejme sa tu dajú zdieľať aj fotky, články či iné zaujímavosti, a aj to je dôvod prečo sú niektorí ľudia verní tejto sociálnej sieti.

Preto sa aj realitná kancelária Negotiant snaží priblížiť i týmto ľuďom, a to pomocou samotného Twitter-u. Negotiant totiž nájdete aj tu: http://www.twitter.com/negotiant.

Hoci realitná kancelária sa prezentuje pomocou Twitter-u už dlhšie, práve teraz došlo k úprave dizajnu, ktorý zaujme ešte viac. Nájdete tu aj množstvo zaujímavých informácií. Či už ide o odkazy na filmy, projekty, ale i atraktívne nehnuteľnosti.

Ak teda aj vy patríte k zarytým Twitter-istom a zaujímajú vás reality a to, čo sa deje na trhu s nehnuteľnosťami, tak určite nasledujte realitnú kanceláriu Negotiant na Twitter-i. Dozviete sa tu množstvo aktuálnych informácií zo sveta slovenských realít.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273