• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Na facebook s obchodom

10/06/11 Tags: facebook, facebook obchod, internetový obchod, online, podnikanie

Facebook je fenoménom súčasnosti. „Si na facebooku?“ To je otázka, ktorá sa bežne objavuje pri konverzácii a nie len v komunite mladých ľudí. Preniká aj do sfér politiky, obchodu a public relation. Facebook sa stal mocným nástrojom pre komunikáciu a šírenie informácií. Bol by hriech nevyužiť túto sociálnu sieť ako nástroj na hľadanie nových potenciálnych zákazníkov pre Váš produkt.

Každému dobrému obchodníkovi je jasné, že kvalitná webová stránka je účinným prostriedkom, ako dať celému svetu o sebe vedieť. Ak máte na stránke funkčný e-shop, potom máte šancu predávať tovar po celom Slovensku. V prípade viacjazyčnej mutácie môžete osloviť užívateľov z Európskej únie, dokonca aj za jej hranicami.

Žiadny biznisman by si nemal nechať ujsť príležitosť osloviť ďalších zákazníkov a informovať ich o svojich produktoch. Práve facebook ponúka takúto šancu. Možno ste o tom ešte nepočuli, ale aj na facebook môžete dostať Váš internetový obchod.

Máte vlastnú stránku na facebooku? Fajn, stačí len špeciálnu aplikáciu nainštalovať a už obchodujete aj na tejto sociálnej sieti. Ak facebook nie je Vašou doménou, potom Vám vlastnú stránku zriadime a hneď nainštalujeme aj Váš nový internetový obchod. Obstarávacia cena nie je vysoká, efekt je okamžitý.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273