• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Konečne jednoduchý zoznam PSČ

10/07/12 Tags: pošta cenník, PSČ, psč zahraničie, slovenská pošta, smerovacie čísla, smerovacie číslo

Možno si hovoríte, načo mi tak bude portál o PSČ, no človek nikdy nevie, kedy sa zíde. Situácie, keď posielame listy, pohľadnice z dovoleniek či píšeme nebodaj zaľúbený list sú pomaly a isto už minulosťou, no stále je papier iba papier a veľa dokumentov sa posiela práve poštou.

PSČ je päťmiestne číselko, ktoré identifikuje cieľové mestečko, to miesto, kam má byť list poslaný, tak aby sa dostal tak, kam chceme. Poznať naspamäť niekoľko tisíc PSČ je nereálne pre normálneho človeka, preto, ak potrebujeme vedieť PSČ iného ako toho svojho mesta, už to môže byť problém. Listy treba poslať rýchlo, získať PSČ je jednoduché, použite Internet. Veď je tam všetko, no nie vždy sa mu dá veriť na 100%, preto vznikajú špecializované portáli, ktoré sa orientujú iba na určité veci.

Portál www.smerovacie-cisla-posty.sk je jedných z nich. Funguje na obojstrannom princípe, aj keď potrebujete zistiť podľa mesta PSČ, aj keď viete iba PSČ a potrebujete vedieť mesto. Vyhľadávanie je rýchle, prehľadné a šikovne máte svoje PSČ.

Tak, ak by ste potrebovali vedieť PSČ už viete, kde máte hľadať.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273