• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Značka, ktorá ozdobí všetko

12/06/12

Swarovski, to nie sú len šperky na osobné nosenie. Táto spoločnosť a značka sa zaoberá aj výrobou dekoratívnych predmetov do domácností, luxusných krištáľových lustrov a dokonca aj sôch a miniatúr z brúseného skla. Všetky výrobky nesú logo Swarovski. V pôvodnom logu bola kvetina, ktorú neskôr vystriedali jednoduché písmenka S.A.L., až kým sa v roku 1988 neobjavilo súčasné svetoznáme logo s labuťou, ktoré môžete vidieť na stovkách obchodov a predajných miest po celom svete. A je jedno, či je to luxusný obchod v centre mesta alebo značkový obchodík na letisku, všade vládne neopakovateľná atmosféra krásy a luxusu.

Spoločnosť sa však pôvodne ani nevolala tak, ako ju poznáme dnes. Jej pôvodný názov znel A. Kosmann, Daniel Swartz & Co., podľa spoločníkov, ktorý ju zakladali. Tento názov bol neskôr skrátený na K.S. & Co. Spoločnosť založili títo páni vo Wattense, aby tak mohli využiť vodné elektrárne v oblasti, ktorými mohli poháňať Swarovského patentované stroje. Ešte neskôr sa firma premenovala na pseudonym jej zakladateľa na meno, pod ktorým úspešne funguje dodnes.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273