• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Zdravo fajčiť pomocou e-liquidov

14/04/13

To, že cigarety ničia zdravie fajčiarov, ale aj ich okolia vedia asi všetci. Prečo teda mnoho ľudí jednoducho nevie s týmto zlozvykom skončiť? Je to jednoduché – ide o závislosť na nikotíne. Avšak aj týmto ľuďom sa dá pomôcť vďaka elektronickým cigaretám a náplniam do nich – e-liquid.

Hoci e-liquid náplne obsahujú aj nikotín, ide o kvalitný prírodný nikotín, ktorý utíši túžbu fajčiara po nikotíne, a zároveň pri fajčení takejto cigarety nevznikajú škodlivé splodiny, ktoré sú tak nebezpečné.

Náplne do elektronických cigariet majú ešte oveľa viac výhod oproti klasickým cigaretám. Okrem toho, že sa vyrábajú z rôznou koncentráciou nikotínu, čo môže pomáhať pri snahe prestať fajčiť, majú aj výborné tabakové alebo ovocné príchute, ktoré sú aj pre okolie oveľa prijateľnejšie ako zápach reálnej cigarety.

Záleží teda na každom konkrétnom človeku o akú príchuť má záujem. Široký výber vám poskytuje napríklad e-liquid veľkoobchod v ktorom si iste každý vyberie. Stačí teda navštíviť slovenskú internetovú adresu LIQUIDEU a uvidíte, že skoncovať s fajčením nie je nemožné.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273