• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Výnimočná atmosféra nášho hlavného mesta

30/10/12

Bratislava je našim hlavným mestom a kto ešte nezažil jej neopakovateľnú atmosféru, mal by tento nedostatok čo najskôr napraviť. Výlet do Bratislavy nemusí byť dlhý, pokojne vám bude stačiť predĺžený víkend. Preto neváhajte, pobaľte si veci a vydajte sa na cestu spoznávania tejto krásavice na Dunaji! Ubytovanie vám určite poskytne niektorý z hotelov (hotel Bratislava), ktorých sa tu nachádza naozaj dosť.

Program môžete mať skutočne pestrý. Okrem rôznych múzeí, galérií a iných kultúrnych podujatí ponúka Bratislava možnosť prezrieť si množstvo historických pamiatok ako napríklad Michalská brána alebo gotický Dóm svätého Martina, kde prebiehali korunovácie Uhorských kráľov. Samozrejme že pri prechádzke našim hlavným mestom nemôžte vynechať Bratislavský hrad.

Po takomto dni budete určite vyčerpaní a hladní, preto sa nezabudnite osviežiť v niektorej z kvalitných reštaurácií. Takmer každá reštaurácia Bratislava ponúka obedové menu za priaznivé ceny a tiež chutné večere. Zamierte preto do Bratislavy čo najskôr a podľahnite jej znamenitému čaru!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273