• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Vyberte si novostavbu

21/11/12

Vyberte si novostavbu - developerský projektUž dlhšiu dobu hľadáte nové bývanie, no každý byt má nejaké chyby? Už ste z toho trochu zúfalí? Nebuďte, možno len hľadáte medzi nesprávnymi nehnuteľnosťami.

Väčšina ľudí pri kupovaní bytu začína prezeraním ponúk v inzerátoch, kde nájdu len staršie byty. Hoci väčšina je možno už zmodernizovaná a vyzerá ako nová, predsa len už má svoje roky a nemusí rozlohou či umiestnením izieb vyhovovať modernému bývaniu.

Prečo si teda nevybrať novostavby? Byty v novostavbách sú totiž koncipované tak, aby vyhovovali práve svojej cieľovej skupine, a aby zodpovedali požiadavkám modernej spoločnosti.

Ak by ste mali záujem o byt v novostavbe, nie je nič jednoduchšie. Stačí ak skontaktujete našu realitnú kanceláriu a vyberiete si zo širokej ponuky rôznych projektov s novostavbami. Naša realitná kancelária Vám ponúka projekty hlavne v okolí Bratislavy, ale iste nájdete aj také, ktoré sa nachádzajú v iných oblastiach Slovenska.

Developerské projekty sa vo všeobecnosti rozdeľujú podľa využitia na komerčné, ktoré sú určené na podnikateľské účely a na rezidenčné, určené na bývanie. Ďalším typom sú projekty rekreačné. Je jasné, že na bývanie sú teda určené projekty rezidenčné, a práve na tieto sa realitná kancelária Negotiant zameriava.

Aj medzi rezidenčnými projektmi sú rozdiely v type ponúkaného bývania. Môže ísť totiž o projekty s bytovými domami, s rodinnými domami, či dokonca polyfunkčné komplexy, kde sa nachádzajú aj iné ako bytové jednotky.

Ak sa vám myšlienka bývania v novostavbe zapáčila, tak navštívte internetové stránky realitnej kancelárie Negotiant a iste si vyberiete zo širokej ponuky najrôznejších projektov. Konkrétne zoznamy projektov nájdete na nasledujúcich odkazoch:

http://www.negotreal.sk/projekty

http://www.developerske-projekty.net

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273