• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Veselo, originálne, z lásky – darčeky

11/04/12 Tags: darčeky

Vybrať originálny a neokukaný darček určite nie je jednoduché. Či už ide o meniny, narodeniny alebo iné jubileá a sviatky, výber darčeka je pre väčšinu ľudí stres. A zhon pri výbere darčeka dokáže často pokaziť aj samotnú radosť z darovania. Nemusí to tak byť! Stačí objaviť „zlatú baňu na darčeky“. Miesto, ktoré výber darčeka vybaví za Vás. Nebudete už riešiť čo kúpiť, ale skôr čo z množstva dobrých nápadov vybrať.

Darčeky pre dospelých

Ak sa chystáte na party pri príležitosti kamarátových narodenín, vhodnejší darček ako alkoholové stolné hry a vtipné doplnky nenájdete. Stopercentne si všetci prítomní budú chcieť vyskúšať napríklad hru Človeče napi sa, kde namiesto figúrok účinkujú plné poháriky. O darček máte postarané a navyše sa všetci dobre zabavíte. Okrem Človeče napi sa, sa môžete pobaviť aj pri Alkoholovej rulete, vyskúšajte Alkoholové šachy alebo si zmerajte sily v Alkoholovom basketbale. Fantázii a pravidlám sa medze nekladú! Čo tak pivná helma? Všetci sa ňou vyzbrojíte a pri zábave Vám viac nebudú prekážať poháre v rukách.

Darčeky pre deti

Blíži sa sviatok Vašej ratolesti a Vy viete, že nič iné ako zvieratko Vaše dieťa nepoteší. Po chlpoch v byte však netúžite. Čo v takom prípade? No predsa Mravčia farma! Takáto mravčia farma alebo tiež antquarium, je úplne nenáročná a v domácnosti s ňou nebude žiadny problém. Dieťa bude mať pocit zodpovednosti za malé tvory, no neprinesú mu takmer žiadne povinnosti. Ak mu navyše vyrozprávate, že toto antquarium je výmyslom samotnej NASA a že v podobnom prežili mravce aj vo vesmíre, úspech darčeka je zaručený.

Ak máte doma skôr malého staviteľa, darujte mu 3D puzzle. Spolu si môžete postaviť svetoznáme historické pamiatky a významné budovy ako Tower Bridge a Big Ben v Londýne, Operu v Sydney, či americkú Sochu slobody.

Darčeky pre zamilovaných

Ak ste zamilovaní, je ťažké premýšľať nad čímkoľvek… nieto ešte nad darčekom. Nemusíte sa báť, pár dobrých nápadov je tu aj pre Vás. Namiesto kytíc kvetov, ktoré po krátkom čase zvädnú, darujte krabičku „Grow me“. A Vaša láska bude mať kvietok od Vás už navždy. Pre chvíle keď nie ste spolu zas poslúži hrejivé zvieratko. Plyšák, ktorý po dvoch minútach v mikrovlnke dokáže hriať až dve hodiny!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273