• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Tipy pre Vašu dokonalú svadbu

08/07/11

7 tipov na Vašu svadbu

V tomto článku Vám milé nevesty (predpokladáme že organizácia celej svadby je na Vašich pleciach ) poradíme, ako mať čo najlepšiu svadbu a na ktorých veciach sa dá ušetriť. Tak ak chcete, aby Váš svadobný deň dopadol podľa Vašich predstáv, tak čítajte tipy od nás, čo sme každý týždeň na svadbe :

1. Piatok – zamyslite sa v prvom rade nad tým, či je nevyhnutné mať svadbu v sobotu. Ak nie, urobte si svadbu v piatok! Prečo? Pretože väčšinou všetci dodávatelia, všetky služby a všetky podniky sú v piatky voľné, takže si môžete vyberať.

2. Svadobný starejší – ak chcete presne vedieť, čo na svadbu potrebujete, ak chcete mať všetko tip top, ak chcete mať plno zvykov a tradícií, pri ktorých nezostane ani jedno oko suché, zavolajte si starejšieho. A budete mať celý deň perfektne zorganizovaný.

3. Prvý svadobný tanec – spravte si z Vášho prvého manželského tanca udalosť! Vyberte si Vašu obľúbenú pesničku, nacvičte si tanec a hlavne poproste DJ nech Vás čo najpompéznejšie uvedie, nech všetci pozerajú len a len na Vás dvoch!

4. Svadobné koláče – uvedomte si, koľko asi dostanete svadobných toriet, ktoré môžete počas svadby rozkrájať. O to menej zákuskov potom stačí objednať

5. Svadobná torta – taktiež z krájania torty urobte veľkú vec. Taká svadobná torta stojí viac ako horský bicykel, tak nech to všetci vidia a tešia sa s Vami.

6. Svadobná hostina – dopredu si premyslite, či chcete na svadbe viacej tancovať a piť, alebo sa rozprávať a jesť Ak máte veľa chodov, hostia budú stále len jesť, potom sa aj ťažko tancuje a nestihne sa nikto opiť. Takže ak chcete mať veselú svadbu, odporúčame jedno hlavné jedlo a jedny švédske stoly. (a ušetríte )

7. Svadobné fotografie – nezabudnite na spoločné fotky Vás so svadobčanmi! Nebude Vás mrzieť , že sa zabudlo na fotky torty, výzdoby , ale to, že ste zabudli fotku s Vašimi rodičmi. U nás sa Vám to samozrejme nemôže stať

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273