• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Svadobné oznámenia v Boho štýle

26/08/13 Tags: oznámenia, oznamenia o svadbe, svadba, svadobné, svadobne oznamenia

Boho štýl je jeden z aktuálnych svadobných trendov, či už pri výbere svadobného oznámenia, až po výber miesta svadby alebo jeho výzdoby. Nekomplikovaný, ležérny štýl, nestratil svoju originálnu tvár a stal sa osviežujúcim korením dnešného života a konzervatívne nastavených svadieb.

Pri tvorbe oznámení sa upredňostňuje nápad a originalita. Preto, na túto príležitosť sa hodia pozvánky vyrábané ručne alebo z originálnej dieľne LarisDesign štúdia. Na ich tvorbu je možné použiť rôzne materiály a témy: staré čiernobiele fotky z vášho detstva, staré gombíky od babičky, vysušené kvietky a kúsky slamy sú tiež vhodnými prvkami na vytvorenie vašej originálnej pozvánky. Našli ste pávie perá, odkladajte ich. A raz ich použijete práve na svoje svadobné oznámenia.

Dnes je Boho štýl, nekomplikovaný, ležérny štýl, nestratil svoju originálnu tvár a stal sa osviežujúcim korením dnešného života a konzervatívne nastavených svadieb a svadobných oznámení.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273