• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Sv. Valentín a Vaše svadobné oznámenia

16/02/14

Sv. Valentín je krásnym obdobím aj na nádhernú romantickú svadbu. Inšpirácií na výzdobu máme všade okolo seba. A my z Laris Design si myslíme, že je to aj nádherná inšpirácia pre svadobné oznámenia. Veď všade okolo vás je toľko krásnych Valentíniek, ktoré môžete použiť na vytvorenie toho najkrajšieho svadobného oznámenia pre vašich blízkych. A tak sme sa v dnešnom blogu rozhodli ukázať vám zopár inšpirácii v duchu Sv. Valentína.

Ako správne zabaliť pozvanie na Valentínsku svadbu? No môžete zvoliť obálku. Farba môže byť aj biela, ale najkrajšia by bola krásna červená, alebo jemne ružová. Ale aj nudná, obyčajná obálka, môže byť niečím zaujímavá. Taký odtlačok pier, malá kresbička, alebo detai,l spravia veľa, nezabudnite. A ak by ste jemne obálky oparfémovali, zistili by ste, že už len vôňa spraví krásny deň každému, kto vaše svadobné oznámenie dostane.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273