• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Spoločnosť ŠEVT otvára pobočku v Košiciach, ide o 45. predajňu na Slovensku

15/11/11 Tags: kancelárske potreby, ŠEVT, školské potreby, tlačivá

Bratislava, 9. novembra 2011

Spoločnosť ŠEVT zajtra, 10. novembra 2011, otvára v Košiciach nový kamenný obchod. Popredný slovenský predajca školských potrieb, kancelárskych potrieb a tlačív tak spustí do prevádzky svoju už 45. predajňu. Podľa aktuálneho prieskumu navštívi kamenné obchody spoločnosti ŠEVT umiestnené v obchodných centrách v priemere vyše 15 000 zákazníkov týždenne.

Nová predajňa spoločnosti ŠEVT bude otvorená priamo uprostred Košíc v nákupnom centre Aupark na Námestí Osloboditeľov. Predajňa ponúkne svojim zákazníkom široký sortiment školských a kancelárskych potrieb, tlačív a darčekových predmetov. Ponuka tovarov bude doplnená o paletu zákazníckych služieb zahrňujúcich kopírovanie, laminovanie, viazanie materiálov, či výrobu pečiatok.

„Sieť našich kamenných obchodov neustále rozširujeme. Predajňa v Košiciach bude už piatou novootvorenou predajňou v tomto roku,“ povedal Miroslav Kadvolt, generálny riaditeľ spoločnosti ŠEVT, popredného poskytovateľa kompletného sortimentu kancelárskych a školských potrieb na Slovensku. „Momentálne prebieha sledovanie návštevnosti v našich predajniach v Bratislave a Žiline. Návštevnosť presahuje 15 000 zákazníkov týždenne. Veríme preto, že aj nový obchod v Košiciach si čo najskôr nájde svojich spokojných zákazníkov,“ dodal.

Ponuka sortimentu spoločnosti ŠEVT je zostavená tak, aby poskytovala komplexný balík produktov a služieb pre malé, stredné a veľké firmy, ale aj pre koncového zákazníka. Do portfólia produktov preto spadajú rôzne papierenské tovary, tonery, tlačivá a predovšetkým množstvo potrieb pre školákov a do kancelárie. Samozrejmosťou je zákazková tlač najrôznejších dokumentov a publikácií a všetky služby s ňou spojené.

„Medzi najpredávanejšie tovary patria sezónne od augusta do októbra školské potreby pre malých aj veľkých školákov, študentov stredných aj vysokých škôl. Od konca novembra je potom zákazníkmi veľmi žiadaná naša ponuka darčekových predmetov pod vianočný stromček,“ uviedla Lívia Hrašková, vedúca oddelenia reklamy spoločnosti ŠEVT. „Naši stáli zákazníci sa toho roku môžu tešiť na veľmi zaujímavé vernostné programy. Ide o rôzne druhy zákazníckych kariet určených podnikateľským subjektom, fyzickým osobám, študentom, alebo celým rodinám,“ doplnila.

Otvorenie nového obchodu ŠEVT

Kde: Nákupné centrum Aupark, vedľa hotelu Hilton, Námestie Osloboditeľov, 040 01 Košice
Kedy: 9. novembra 2011
Čo: Otvorenie novej predajne spoločnosti ŠEVT. Predajňa ponúka široký sortiment kancelárskych a školských potrieb, tlačivá a darčekové predmety. Zároveň bude poskytovať služby zákazníkom – kopírovanie, laminovanie, viazanie materiálov a výrobu pečiatok.

O spoločnosti ŠEVT

Spoločnosť ŠEVT je popredným predajcom kompletného sortimentu kancelárskych a školských potrieb, papierenského tovaru, tonerov, darčekových predmetov, tlačív a poskytovateľom služieb spojených s digitálnou tlačou najrôznejších dokumentov a publikácií. Ďalej poskytuje knihárske práce, nízkonákladovú digitálnu tlač, viazanie dokumentov, výrobu pečiatok, vizitiek, laminovanie a ďalšie podobné služby. Spoločnosť sa zameriava na zásobovanie malých, stredných a veľkých spoločností, rovnako ako koncových zákazníkov. Medzi stálych zákazníkov spoločnosti ŠEVT patria inštitúcie štátnej a verejnej správy, zdravotnícke zariadenia, školy a ďalšie. V rámci Slovenska prevádzkuje firma 45 obchodov s označením ŠEVT, Office1ŠEVT, z toho 6 subfranchisových predajní pod názvom Office1.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273