• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Slnečné okuliare Police

14/02/14

Exkluzívne slnečné okuliare Police sú tou správnou voľbou pre všetkých mladých ľudí , ktorí majú svoj štýl . Okuliare Police svojim atraktívnym dizajnom totálne búra všetky stereotypy . Ich moderný vzhľad dodáva svojmu majiteľovi patričné sebavedomie a rebelský nadhľad nad vecou . Značka symbolizuje filozofiu, že vždy prežijú len tí najsilnejší .
Ako vznikol názov značky Police? Už od svojho počiatku je táto značka úzko spätá so slnečnými okuliarmi amerických policajtov, ktoré nosili v 80. rokoch. Tak vznikla myšlienka navrhnúť podobné okuliare, ktoré by pôsobili veľmi moderne, aj pre širokú verejnosť. Firma bola založená v 198 v Taliansku skúseným dizajnérom Ennio De Rigom .
Tvárami tejto jedinečnej a výnimočnej značky Police sa postupne stávali šarmantný a odvážni muži, ako je napríklad Bruce Willis, George Clooney, Antonio Banderas alebo David Beckham. Všetci títo slávni muži sú známi tým, že sa neuspokojí s ničím, čo nie je kvalitné a priemerné.
Tvar slnečných okuliarov Police je veľmi výrazný a sexy. Dokonalá prepracovanosť detailov a skvelý výber kvalitných materiálov, zaisťuje naozaj originálnu a zároveň veľmi účinnú ochranu zraku. Slnečné okuliare Police sú tiež vysoko odolné proti rozbitie alebo poškriabanie. Vyberať môžete z rôznych typov a tvarov obrúčok aj ich farebného spracovania

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273