• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Prekladateľské služby nájdete na internetových stránkach

06/11/12 Tags: preklad, tlmočenie

Potrebujete preložiť nejaký dokument, ale nechce sa vám kvôli tomu ísť do kancelárie prekladateľskej agentúry, ktorá možno ani nesídli vo vašom meste? Nezúfajte, máme pre vás jedno riešenie, pri ktorom ani len nemusíte vstať zo stoličky. Na internete totiž pôsobí viacero spoločností, ktoré ponúkajú preklad rôznych dokumentov za veľmi výhodné ceny. Postup je veľmi jednoduchý.

Stačí spoločnosti poslať dokument, ktorý je potrebné preložiť, pričom musíme zadať i jazyk, do ktorého má byť táto listina preložená. Spoločnosť následne vypočíta cenu za preklad a následne už všetko prebehne ako pri bežných obchodných vzťahoch – spoločnosť nám zašle obratom preložený dokument, kým my zašleme peniaze. Prekladanie cez internet sa v súčasnosti veľmi rozmáha, nakoľko sa jedná o skutočne veľmi pohodlný a efektívny spôsob prekladu.

Tieto spoločnosti ponúkajú viaceré varianty prekladov, pričom veľmi dopytované sú úradné preklady, tie často využívajú ľudia, ktorí idú za prácou do zahraničia a potrebujú si so sebou vziať preložené životopisy a ďalšie nutné dokumenty. V prípade dohody ponúkajú tieto spoločnosti často i tlmočenie, tam už je však samozrejme nutnosťou osobné stretnutie, pričom i následný honorár pre tlmočníka si je treba dohodnúť individuálne.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273