• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

PPC reklama – prilákajte zákazníkov na vaše stránky

09/09/11 Tags: adwords, marketing, PPC, reklama

Množstvo ľudí, ktorí vlastnia nejaký internetový obchod alebo majú aspoň svoje webové stránky vedia, že aby mali úspech, musia venovať aj nejaké financie na reklamu. To je jasné, ale do akej reklamy sa oplatí „vraziť“ peniaze aby sa nám to aj vrátilo? V súčasnosti je veľmi obľúbenou reklamou cez internet aj PPC reklama.

Čo to vlastne je, tá PPC reklama? Skratka PPC v názve znamená Pay Per Click, v preklade platba za kliknutie. To v jednoduchosti znamená, že inzerent, ktorý si takúto reklamu objedná, za ňu zaplatí až v momente, keď zaúčinkuje. Čiže, za takúto reklamu neplatíte pri jej uverejnení na nejakej stránke, ale až po tom ako na ňu zákazníci kliknú.

PPC reklamu využívajú momentálne rôznorodé subjekty, či už ide o malé firmy, FO alebo globálne korporácie. Najväčšie výhody však PPC prináša malým a stredným podnikateľom. Pretože práve títo často reklamu na zviditeľnenie svojho projektu potrebujú ale nemajú na to dostatočné financie.

Tento druh reklamy má množstvo výhod. Ako sme už spomínali hlavnou výhodou je, že platíte iba za výsledky, ktoré Vám reklama prinesie. Dôležitou výhodou je i dostupnosť, pretože PPC reklamu si môže dovoliť naozaj každý. Plusom je i to, že budete vedieť ako sa Vaša reklama zhodnotila a zistíte i koľko návštevníkov prišlo na Váš web páve vďaka tejto reklame. PPC kampane sú i veľmi flexibilné – vďaka analýze prebiehajúcej kampane môžu reagovať na dané informácie a zmeny. Obrovským plusom je hlavne nízka cena a vysoká efektivita.

Tak ako aj inde, aj pri PPC reklame je však základom profesionálny prístup a kvalita. Pretože bez toho reklamná kampaň bude ťažko dobrá. A práve týmito potrebnými atribútmi disponuje www.efektivna-reklama.sk. Tu nájdete potrebný profesionálny prístup a keďže sa stránka zameriava iba na PPC reklamu a má bohaté skúsenosti v tejto oblasti, tak tu nájdete odborníkov, ktorí sa naozaj vyznajú a reklamu zostavia kvalitne. Využívajú reklamy cez Google Adwords a Etarget, čo sú 2 hlavné systémy na slovenskom trhu v tejto oblasti.

Efektívna-reklama.sk Vám prináša férový spôsob spoplatnenia reklamy. Kampane sú vedené za pevné poplatky a ako už v názve stránky vidieť, využíva Vaše vložené peniaze efektívne. Je možné si reklamu objednať už od ceny 10€, čo zahŕňa návrh reklamnej kampane, ale i kľúčových slov a tiež rýchlu emailovú podporu.

Pre svojich verných zákazníkov, či zákazníkov, ktorí chcú kampaň na dlhšie obdobie, ponúka efektívna-reklama.sk aj zaujímavé zľavy.

Ak teda chcete zviditeľniť svoj web a priviesť tak viac zákazníkov na Vaše stránky, neváhajte a skúste PPC reklamu.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273