• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Nudné firemné video prezentácie poskladané z fotiek sú minulosťou!

21/07/11

Na internete nájdete desiatky firemných prezentácií, či “firemných videí”. Niektoré si možno pustíte a väčšinu vo svojom počítači vypnete po prvej minúte pozerania. Dôvod je jednoduchý – prezentácie, ktoré nájdete, sú nudné. Firmy, ktoré ich pre iné firmy vyrobili, si nechajú poslať fotografie a pár informácií, ktoré potom grafik zbúcha v priebehu hodinky do “akože” firemnej prezentácie, či reklamného spotu. Nemala by však byť firemná prezentácia, či firemná reklama zaujímavá?

Televízie veci robia jednoducho: čo je zaujímavé, to sa vysiela, a to, čo nie je, stopnú, alebo dajú do menej zaujímavého vysielacieho času. Na základe výsledkov peoplemetrových meraní sú u nás najsledovanejšie spravodajské relácie, pretože ľudí zaujímajú príbehy. A prečo práve správy? Reportáže sú krátke, výstižné, informačne zaujímavé, nenáročné na pozornosť a pútavé.

Firemná prezentácia alebo webová reklama môžu byť podobné. Veď len krátky dokument s pútavým komentárom o nakrúcaní reklamy na Velkopopovického Kozla videlo na youtube viac ako 650 ľudí. Pričom bežnú PR správu, za ktorú zaplatíte aj 500 eur si prečíta ledva 300 ľudí.
Stačí si naozaj len dobre premyslieť, na akú tému by ste reportáž chceli a osloviť Repky.sk. Môže to byť firemný večierok, odovzdávanie dobročinného daru, či vyznamenanie zamestnanca, uvádzanie nového výrobku alebo služby.
A môžete ju ukázať aj zahraničnému partnerovi. Veď kto povedal, že nemôže byť vyrobená napríklad v anglickom jazyku?
www.repky.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273