• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Novinky v obchode s darčekmi igift.sk

12/09/11 Tags: darček, darčeky, e-shop

igift.sk – internetový obchod s veselými a originálnymi darčekmi si pre svojich zákazníkov pripravil v auguste hneď niekoľko noviniek.

Čo je nové v prvom rade? Predsa tovar. Pracovníci igift.sk sa postupom času snažia čo najviac rozšíriť sortiment ponúkaných výrobkov z rôznych kategórií, aby si tak na tejto stránke vybral naozaj každý zákazník.

Ďalšou novinkou je úplne nová samostatná kategória výrobkov – Originálne budíky. Tu nájdete rôzne budíky od výmyslu sveta. Nielenže sú praktické a stopercentne zobudia každého spachtoša, ale sú aj originálne a vtipné.

Igift.sk si od augusta pripravil pre svojich zákazníkov aj zaujímavé prekvapenie. Ak si totiž nakúpite v tomto internetovom obchode tovar za minimálne 30€, tak dostane k nákupu aj malú pozornosť v podobe darčeku. Navyše, ak nakúpite za viac ako 50€ tak dostanete darček a ešte aj poštovné budete mať zdarma.

Veríme, že sa Vám stránka igift.sk páči a nájdete tu vždy niečo originálne a veselé, čo poteší Vás alebo Vašich blízkych

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273