• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Negotiant s.r.o. sa mení na Negotiant Group, a.s.

10/10/11 Tags: realitná kancelária, reality

Zmena na Negotiant Group, a.s.Realitná kancelária Negotiant prichádza so závratnou zmenou. Ide o veľký krok dopredu, zmenu usporiadania firmy a aj názvu. Už onedlho bude totiž minulosťou Negotiant s.r.o. a svet uzrie nová spoločnosť Negotiant Group, a.s. Toto je jeden z ďalších krokov, ktorými chce naša realitná kancelária vyjsť v ústrety svojim terajším i budúcim klientom.

Hlavný rozdiel medzi akciovou spoločnosťou a spoločnosťou s ručením obmedzením je zvyčajne v počte spoluvlastníkov a výške základného imania.

Pri spoločnosti s ručením obmedzením je tento počet obmedzený na 1 až 50 ľudí. Títo ručia za záväzky spoločnosti do výšky svojho vkladu. Výška týchto vkladov sa určuje pred založením takejto firmy a celková minimálna hodnota základného imania „eseročky“ je 5000€, pričom môže ísť o peňažné aj nepeňažné vklady.

Akciová spoločnosť je síce tiež kapitálovou spoločnosťou, no tu kapitál tvoria akcie. Tých je rôzny počet a majú rôznu nominálnu hodnotu, ktorá sa určí vopred. Spoluvlastníci takejto spoločnosti sa volajú akcionári a ručia za záväzky spoločnosti do výšky nominálnej hodnoty vlastnených akcií.

Dôležitým rozdielom od spoločnosti s ručením obmedzeným je výška základného imania „akciovky“. Táto má minimálnu hodnotu 25 000€, čo znamená aj vyššie ručenie.

Toto je tiež dôvod prečo realitná kancelária NEGOTIANT prechádza na akciovú spoločnosť. Chceme klientom aj týmto krokom deklarovať, že rezervačné zálohy skladané v našej kancelárii sú kryté 5 násobne vyšším imaním spoločnosti ako bežnej „eseročky“.

Ďalej chceme garantovať našim klientom vyššiu istotu pri kúpe nehnuteľnosti akéhokoľvek charakteru a veríme, že naši klienti budú spokojní ešte viac ako zvyčajne.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273