• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Moderné obstarávanie majetku

16/01/12

Pre každú spoločnosť, obec, mesto, či štátnu inštitúciu je obstarávanie majetku veľmi dôležitou činnosťou. Kedysi sa takéto veci riešili telefonickým či písomným oslovením dodávateľov. Dnes sa však prevažne využíva verejné obstarávanie za pomoci vestníkov. Ale keďže doba ide stále dopredu a všetko sa modernizuje, aj v tejto oblasti dochádza k pokrokom. Najnovšou technológiou v oblasti obstarávania majetku je v súčasnosti elektronická aukcia.

Na Slovenskom trhu pôsobí v tejto oblasti aj spoločnosť TAYLLOR & COX Slovensko a.s. Firma ponúka elektronické aukčné systémy pre verejný, ale i súkromný sektor. Ďalšími službami, ktoré spoločnosť poskytuje sú komplexné služby v oblasti ISO certifikácií, auditov, školení a expertných posudkov.Elektronická aukcia na rozdiel od bežných spôsobov obstarávania ma veľa výhod. Vyhlasovateľ aukcie si totiž zadefinuje všetky potrebné podmienky pre aukciu. Pri každej aukcii sa berie ohľad na transparentnosť a samozrejme ochranu dôverných údajov. Takže nehrozí žiadne zneužitie informácií.

Elektronický obstarávací systém Tayllorcox je vhodný pre každodenný nákup všetkého, čo vaša firma, obec alebo mesto potrebuje. Všetko od nákupu spiniek a kancelárskeho papiera, až po finančne nákladné stroje, či stavebné práce. Všetko toto môžete obstarať pomocou elektronickej aukcie rýchlo, transparentne a bez chýb. Pre primátorov, starostov či prednostov je to výborný nástroj priamej kontroly nad obstarávaním. Náš systém je rovnako vhodný na dražobný predaj, resp. prenájom obecného majetku, kde najvyššia ponuka znamená víťaznú ponuku.

Ak sa teda už nejaká firma zapojí do aukcie ako potenciálny dodávateľ musí myslieť na to, že zadávatelia zákaziek často chcú účasť viacerých firiem na realizácii. O vstupe do takéhoto projektu často rozhoduje preukázanie ich kvalifikácie. Firma TAYLLOR & COX Slovensko a.s. sa venuje aj ISO certifikáciám, ktoré zvyšujú vašu konkurencieschopnosť a preto sú dôležitou súčasťou na ceste k úspechu.

Ak teda ako firma chcete využiť tú najvýhodnejšiu ponuku dostupnú na trhu, neváhajte a využite moderné možnosti elektronických aukcií. Výsledky takejto aukcie a cena konečného produktu vás milo prekvapia.

Viac informácií nájdete na www.tayllorcox.sk.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273