• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Led žiarovky

07/01/12 Tags: eshop, eshopy

V našom internetovom obchode vám ponúkame led žiarovky (GU10, E14, MR16, E27, G4 a rôzne príslušenstvo) s vylepšenou technológiou SMD. Led žiarovky (napr. model s pouzitim 20 smd led) nahrádza približne 25W klasickú bodovú halogénovú žiarovku. Použitie je široké, ako v domácnostiach, kanceláriách, obchodoch, hoteloch, reštauráciách, interiéroch, výkladoch. V SMD led žiarovkách sú použité kvalitné diody s uhlom svietenia 120 stupňov. Led žiarovky produkujú neporovnateľne menej tepla ako klasické svetelné zdroje. Led žiarovky sú odolné voči nárazom. Led žiarovky majú extrémne dlhú životnosť – v niektorých prípadoch až 50.000 hodín. Led žiarovky sú veľmi vhodné, tam kde je nutné časté vypínanie a zapínanie, pretože im nevadí časté zapínanie.

Použitie je široké, ako v domácnostiach, obchodoch, hoteloch, reštauráciách, interiéroch, výkladoch. Prednosti tohto modelu sú kvalitné SMD(5050) LED diódy s uhlom svietenia 120 stupňov. Bodová žiarovka má hliníkove telo s vysokým leskom, ktoré zabezpečuje kvalitné chladenie žiarovky. LED diódy sú kryté sklom ktoré zabezpečuje možnosť použitia v prašnejšom prostredí. Žiarovka je vhodná do sadrokartónových podhľadov, taktiež aj k zabudovaniu do nábytku, osvetlenie výkladov, kuchynských liniek.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273