• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Kabelky a tašky nikdy nesmú chýbať

25/02/13

Visiace náušnice chvíľu sú v móde a potom zas nie. Legíny boli trendy dosť dlho, no vraj už aj tie majú svoju náhradu. Niektoré doplnky sú tu s nami po celé stáročia, samozrejme, s menšími obmenami. Ak ste tipovali tašky a kabelky máte dobrý postreh; práve tie sú stále aktuálne a ako sa zdá z módy ani nevymiznú pretože ich potrebujeme.

Kabelka musí byť

Kedysi to boli malé nenápadné kabelky pripomínajúce mešce, dnes ich nedokážeme kvôli rôznorodosti ani definovať. Sú veľké, malé, farebné, lesklé, kožené, látkové alebo priesvitné. Kabelka je presne tým doplnkom bez ktorého sa ani neoplatí vyjsť z domu.

Súčasné trendy nám určili dve druhy kabeliek, ktoré sa budú v najbližšom období nosiť, a to ploché do ruky alebo len tak prehodené cez plece. V tom prvom prípade ide vlastne o retro návrat späť – tenké (alebo aj listové) kabely tu už boli. Dnes sú však nápaditejšie, farebnejšie a praktickejšie. V móde sú a ešte dlho budú i populárne kabelky cez rameno. Milujeme ich pretože pôsobia jednoducho, ležérne a váha kabelky nezaťažuje iba ruku alebo jedno rameno.

Takže ak chcete kráčať s dobou lisová kabelka alebo kabelka cez plece sú to pravé, s čím môžete vykročiť do ulíc. Čo sa týka materiálov medze nie sú postavené – koža, látka, skrátka čokoľvek.

Jednoducho iba taška

A prečo nie? Načo by ste nosili v jednej ruke kabelu a v druhej tašku keď viete, že zájdete len na nákup? Praktické tašky nikdy nezmiznú. Tie súčasné sú farebné, bodkované, kárované, pásikavé, nepremokavé alebo jednofarebné. Ak sa vyberiete na nákup potravín vezmite si tašku na kolieskach – do vreciek spoľahlivo zazipsujete peňaženku s kľúčmi a zvyšný priestor využijete už len na všetko potrebné. Smelo sa môžete vrhnúť aj na ťažšie konzervy pretože na kolieskach všetko pohodlne odtlačíte až domov. Toto leto nezabudnite ani na plážové tašky do ktorých vopcháte všetko potrebné.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273