• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

InVision, s.r.o. – Poradenstvo a konzultácie pri výbere komplexného informačného systému

12/12/11

Úspech firmy je to, čo si každý podnikateľ želá. No úspech nie je založený len na dobrom a kvalitnom nápade, motivácii, či chuti do práce. Samozrejme aj tieto vlastnosti sú  dôležité, ale v dnešnom svete technológií je pre úspech dôležitý hlavne kvalitný informačný systém.

Podnikový informačný systém alebo konkrétne ERP (Enterprise Resource Planning) integruje a automatizuje veľké množstvo procesov súvisiacich s každodennými činnosťami podniku.  Ide primárne o procesy, ako účtovníctvo, správu majetku, nákup a predaj, hlavne o výrobu, logistiku, distribúciu, výrobu, vzťahy so zákazníkmi. Pre správne fungovanie každej firmy je takýto podnikový informačný systém veľmi dôležitý.

Na Slovenskom trhu dlhodobo a úspešne pôsobí spoločnosť  In Vision, s.r.o, ktorá sa venuje poradenstvu pri príprave výberového konania, samotnému priebehu výberového konania, riadeniu projektov nasadzovania podnikového informačného systému na strane zákazníka.

Ide o nezávislú, poradenskú a konzultačnú spoločnosť, ktorá sa sústreďuje na poradenstvo, konzultácie a aplikáciu nových technológií a postupov v oblasti implementácie podnikových informačných systémov a projektového riadenia. Cieľom spoločnosti  je prinášať svojim klientom kvalitné a komplexné služby v oblasti prípravy a realizácie výberu informačného systému, ako aj poskytovanie služieb projektového manažmentu na strane zákazníka. V tomto smere je firma veľmi skúsená a prináša klientom expertízy a špecifické odvetvové odborné skúsenosti v rôznych oblastiach priemyslu, či už  ide o oblasť výroby, obchodu, distribúcie, alebo  o oblasť  služieb.

In Vision, s.r.o. poskytuje poradenské služby hlavne v týchto oblastiach: analýza existujúceho stavu, popis vízie cieľového stavu, príprava a špecifikácia zadávacieho dokumentu, príprava a realizácia výberového konania (výber produktu, riešenia a  dodávateľa), odporúčania a možnosti realizácie, plánovanie zdrojov na strane zákazníka,  riadenie rizík, riadenie projektu na strane zákazníka (služby projektového manažmentu), poskytovanie konzultačných a poradenských služieb, efektívnosť vykonávaných činností a procesov, poskytovanie odbornej a metodickej podpory a oblasť auditov informačného systému. To znamená, že služby, ktoré spoločnosť poskytuje sú komplexné – od poradenstva, cez konzultácie, prípravu a realizáciu výberového konania až po vedenie projektu.

Zásadami spoločnosti In Vision, s.r.o. sú – nezávislosť, spoľahlivosť, kvalita, dôslednosť, rozhodnosť a efektívnosť. To všetko spolu so  skúsenosťami  tejto spoločnosti zaručuje dobrý výsledok pre Vás, budúceho zákazníka.

Ak teda uvažujete nad založením firmy alebo firmu už máte a chceli by ste do svojej činnosti zapojiť moderné technológie, tak neváhajte a obráťte sa na spoločnosť In Vision. Svojimi radami a cennými skúsenosťami môžu vašej firme naozaj pomôcť k väčšiemu úspechu.

Ak teda uvažujete nad obstaraním informačného systému, alebo chcete Vaše existujúce riešenie rozšíriť, prípadne nahradiť moderným komplexným informačným systémom, tak neváhajte a obráťte sa na spoločnosť In Vision.

Svojimi radami a cennými skúsenosťami môžu vašej firme naozaj pomôcť k väčšiemu úspechu.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273