• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

História poisťovne Rapid life

30/10/12

Poisťovňa Rapid life vznikla v roku 1994 (toho času pod názvom Prvá česko- slovenská poisťovňa) a hneď rok po to dostala od ministerstva financií povolenie na vykonávanie životného poistenia. Stala sa tak už v roku 1995 prvou špecializovanou poisťovňou na Slovensku. V tom istom roku začala poisťovňa Rapid life so svojou poisťovacou činnosťou, čo nepochybne viedlo k otvoreniu prvej pobočky, a to v Košiciach. O tom, že poisťovni sa darilo už v prvých rokoch jej existencie svedčí aj fakt, že do konca roka 1996 mala otvorených až 12 pobočiek a predpísané poistné po výške viac než 9 miliónov korún!

Nové tisícročie prinieslo poisťovni Rapid life viacero úspechov. Postupne vzrástol počet pracovísk a expozitúr, rapídne sa zvyšovalo predpísané poistné a zavádzali sa stále nové a výhodnejšie balíky poistení. Vzhľadom na takýto progres je teda nepochybné, že poisťovňa Rapid life vám bude neustále, aj po ďalšie roky ponúkať len to najlepšie!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273