• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Hello Kitty detské hodinky

28/01/13 Tags: hodinky

Už ste si určite všimli kreslenú mačičku na rôznych výrobkoch. Deti ju zbožňujú, je milá a zábavná. Ale kto vlastne je Hello Kitty?

Hello Kitty bola vytvorená japonskou dizajnérkou Juko Šimizu pre spoločnosť Sanrio.

Roztomilá mačka s červenou mašľou sa prvý krát objavila v roku 1974 na plastovej penaženke. Od vtedy prebehli dva roky a stala sa z nej globálne rozšírená ochranná známka, ktorá na licenčných zmluvách zarába viac ako 1 miliardu dolárov ročne. Súčasťou licencie sa stali pomedzi rôzne propagačné produkty (samolepky, oblečenie, doplnky, školské pomôcky, domáce potreby, nálepky, atď…) aj detské hodinky s rovnomenným názvom Hello Kitty. A tak sa stali Hello kity hodinky pre deti.

Ponuka spracovania je u detských hodiniek je rôznorodá. Pomerne populárne je použitie pryže pre remienok. Dobrá odolnosť v styku s tukmi, minerálnimi a živočišnymi olejmi pri teplote prestredia je ideálnym a univerzálnym materiálom pre pomerne náročné používanie detí.

Ďalším spôsobom je použitie PVD technológie. Tento postup dodáva hodinkám nezvyčajný lesk čo može “malých drobcov” zaujať.

Pre deti ktorým spomenuté materiály nevyhovujú je tu tradične textilný remienok, ktorý je príjemný na omak a bežné nosenie.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273